دانشنامه فرزند

وجود ترشحات بد بو هنگام نزدیکی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 26 ساله هستم. قدم 150 سانتیمتر است و وزنم 54 کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 21 می باشد. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی 24 روزه است. قاعدگی من منظم است. معمولا برای جلوگیری از بارداری از چیزی استفاده نمیکنیم. الان یه مدته وقتی با شوهرم نزدیکی میکنیم یه بویی میده ولی نه سوزش دارم نه خارش، قاعدگیمم منظمه. یک بارم آزمایش دادم عفونت ادرار نشون داد کپسول سفالکسین بهم داد دکتر ولی خوب نشد.

پاسخ کارشناس:

مهدیه سیل‌سپور (کارشناس مامایی):

با توجه به علائمی که گفتید، شما عفونت زنان دارید، باید معاینه انجام بشه، شاید لازم باشه همسرتون هم دارو مصرف کنند. مایعات بیشتر مصرف کنید، لباس زیر نخی و خشک، و در مدت مصرف دارو نزدیکی نکنید، یا از کاندوم استفاده کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...