دانشنامه فرزند

درد زیر شکم از نشانه های حاملگی است؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من پریود ماه گذشته ام روز 22 مهر شروع شد و 28 تمام شد، از تاریخ 30 آبان الی 9 آبان مقاربت بدون جلوگیری داشتم، از حدودا 8 ام بمدت یک هفته زیرشکمم و پهلوهام گرفتگی داشت و درد میکرد و به مرور کمتر شد، بطوریکه اگه روی شکمم میخوابیدم زیرشکمم درد میگرفت، اما الان دردش کمتر شده مگر اینکه فعالیتم زیاد باشه یا راه برم، برای همین مشکوک شدم به بارداری، در طور این مدت سه بار بی بی چک زدم منفی بود، آخرین بار که بار سوم بود امروز بیبی چک زدم منفی بود، میخواستم بدونم آیا احتمال این وجود دارد که باردار باشم؟ و اینکه آیا فردا ظهر آزمایش بارداری بدم نتیجه ی دقیق به من میده یا خیر؟

پاسخ کارشناس:

سمیرا طاهری (کارشناس مامایی):

اگر تا 20 این ماه پریود نشدید بعد اون آزمایش بارداری انجام بدید، اگر باردار نبودید حتما به ماما مراجعه کنید شاید علت دردتون عفونت باشه.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «فکر می کنم باردارم!» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...