دانشنامه فرزند

خونریزی بعد از دو ماه پس از زایمان سزارین

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من حدود دو ماه و نیم زایمان کردم و زایمانم سزارین بود، تا ابتدا دو ماه و نیم لکه بینی و خونریزی داشتم که یک هفته پایان یافت و چند روز بد دوباره شروع و پریود شدم، الان ده روز قطع نشده چه کار باید بکنم؟

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

ﭼﻮﻥ ﺳﺰاﺭﻳﻦ ﺷﺪﻳﺪ اﺣﺘﻤﺎﻝ ﻣﺎﻧﺪﻥ ﺟﻔﺖ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪاﺭﺩ. ﻛﭙﺴﻮﻝ ﻣﻔﻨﺎﻣﻴﻚ اﺳﻴﺪ ﻫﺮ 8 ﺳﺎﻋﺖ ﻣﺼﺮﻑ ﻛﻨﻴﺪ اﮔﺮ ﺧﻮﺏ ﻧﺸﺪ ﺑﺎﻳﺪ ﻳﻚ ﺳﻮﻧﻮ ﺑﺪﻫﻴﺪ.

هشدار: پاسخ فوق توسط کارشناس سامانه و با توجه به اطلاعات درج شده در پرونده کاربر می‌باشد. این مشاوره مختص به این کاربر است، توصیه آن به دیگر کاربران بدون بررسی شرایط صحیح نیست. در این زمینه لطفاً ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «دوره ی نقاهت پس از زایمان» واقع در بخش «نوزاد» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...