دانشنامه فرزند

مصرف قرص ال دی پس از سقط جنین
پاسخ کارشناس

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من هفته یازده بارداری سقط طبیعی داشتم که سونو گفت تقریبا همه چیز رو دفع کردم جز چیزایی بسیار ریز و کوچک. دکتر بعد سقط به من قرص ال دی داد که صبح و شب استفاده کنم. سوال من اینه که قرص ال دی چطور باید مصرف بشه فکر میکنم اشتباه دارم استفاده میکنم (از چهارشنبه دوم روی بسته شروع کردم به مصرف) و دیگه اینکه خونریزی بسیار کمی در طول روز دارم از حد لکه بینی بیشتر هست اما مداوم هم نیست. یکبار هم لکه خون کوچکی دفع کردم با این وجود مصرف قرص ال دی اشکال نداره؟

پاسخ کارشناس:

نسرین صفری (کارشناس مامایی):

شما باید روزانه یک عدد قرص ال دی مصرف نمایید، بهترین زمان شب ها بعد از شام می باشد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مادر» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 7 کاربر 1.7 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...