دانشنامه فرزند

درد زیر دل با ترشحات سیاه رنگ

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 32 ساله هستم. قدم 162 سانتیمتر و وزنم 50 کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 11.5 می باشد. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی 30 روزه است. قاعدگی من منظم است. معمولا برای جلوگیری از بارداری از، قرص روکین استفاده می کردیم. مدت زمان اقدام ما برای بارداری 4 است. بارداری های قبلی و نوع زایمان و سقط های قبلی: ندارم. سونوگرافی ها و آزمایش های انجام شده عبارتند از، آزمایش ها نرمال بوده. سوال من این است که روز 27 و 28 دوره بی بی چک مثبت داشتم روز 29 رفتم آزمایش منفی شد، پریود با سه روز تاخیر اومد ولی مثل همیشه نیست فقط آب سیاه هست اونم در حد چند قطره هر چی گرمی هم می خورم اثر نداره کلا یک روز و نیم بود بعدش قطع شده ولی زیر دلم مدام درد میکنه.

پاسخ کارشناس:

آرزو بحرانی (کارشناس مامایی):

سلام، بهتر است آزمایش بارداری را تکرار کنید. در صورت منفی بودن شبی یک لیوان دمنوش گل گاوزبان همراه با نبات و کمی لیمو ترش استفاده کنید تا پریود کاملا باز شود. گاهی ذرات کمی از خون داخل ادرار باعث مثبت کاذب شدن بی بی چک می شود و احتمالا علت مثبت شدن بی بی چک های شما همین است. پس توصیه بالا را انجام دهید و سعی کنید استرس نداشته باشید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آمادگی جسمانی» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...