روش استفاده از کیت تخمک گذاری برای دختر دار شدن

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 31 ساله هستم. قدم 167 سانتیمتر است و وزنم 53 کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 7 فروردین می باشد. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی 28 روزه است. قاعدگی من منظم است. معمولا برای جلوگیری از بارداری از چیزی استفاده نمیکردیم. داروهای مصرفی من عبارتند از، ویتامین E، اسیدفولیک و امگا 3 و 1 دوره ویتامین D دکتر دادن برای اطمینان گفتن کم نیست ولی برای بارداری بهتره 1 دوره (1 برگ منظور هست) استفاده کنم. مدت زمان اقدام ما برای بارداری 5 ماه است. بارداری های قبلی و نوع زایمان و سقط های قبلی: نداشتم. سونوگرافی ها و آزمایش های انجام شده عبارتند از، تمام آزمایشات لازم قبل از بارداری انجام شده، 3 بار هم سونوگرافی انجام دادم. قبل پریود روز سوم پریود و 10 روز بعدش از رحم و تخمدان که هر 3 مورد گفتن کاملا سالم و طبیعی هست. در مورد آزمایشاتم بدنم کمبودی نداشت و همه چیز نرمال بود، 2 بار آزمایش گرفتن اگر نیاز هست میتونم از آزمایشات و سونوگرافی عکس بفرستم. سوال من این است که مشکل عدم بارداری چی هست و اینکه تاریخ و زمان دقیق آمیزش بطور مشخص نمیدونم چون هر دکتری یک جور محاسبه میکنن و ترجیحا میخوایم فرزندمون دختر باشه. همسرم هم آزمایشاتشونو دادن و ایشونم سالم بودن. ایشونم 31 سالشونه و البته ما 8 ماه هست ازدواج کردیم و 5 ماه هست اقدام کردیم و متاسفانه دچار ناامیدی شدیم.

پاسخ کارشناس:

سارا خلیلی (کارشناس مامایی):

ناامید نشوید تا یک سال زمان برای بارداری طبیعی دارید باید کمی صبور باشید، احتمال بارداری در هر ماه فقط بیست و پنج در صد است. ورزش کنید و استرس را از خود دور کنید، از مصرف سیگار و الکل خودداری کنید و برای دختر شدن از کیت تخمک گذاری استفاده کنید. از روز ده سیکل استفاده کنید هر وقت دو خط شد طی بیست و چهار الی سی و شش ساعت بعد تخمک گذاری دارید. در همان زمان که دو خط شد نزدیکی کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «افزایش احتمال بارداری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان