دانشنامه فرزند

درمان اسپاسم هنگام نزدیکی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

سلام و عرض ادب، خانمی 34 ساله که 6 ساله ازدواج کردن و خونه خودشون هستن اما نتونستن توی این مدت مدید دخول داشته باشن. بکارتشون رو با بی حسی و در تاریکی برداشتن اما باز هم موقعی که میخوان دخول داشته باشن یک پای ایشون بی حس میشه. پیش دکترهای زنان و روانشناس و روانپزشک و همه چی هم رفتن مثلا آقای دکتر صابری در مشهد هیپنوتیزمشون کردن، دکتر وثوق روانشناس در مشهد و دکتر رمضانی در تهران اما نتیجه بخش نبوده. حالا تا اونجا که من کانال مفید شما رو پیدا کردم می تونید راهنماییشون کنید. این خانم خاله من هستند.

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

اگر پرده بکارتشون پاره شده و دخول کامل انجام گرفته و باز حین مقاربت بدن ایشان دچار اسپاسم می شود باید حتما تحت نظر متخصص روانپزشک باشن و به کلینیک های اختلالات جنسی مراجعه نموده چون ایشان از نظر روان مشکل در سکس دارن و اگر هم به نزد پزشکان مختلفی رفتن کفایت نداشته و بیشتر باید مراجعه نمایند تا از نظر روانی با ایشان کار شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...