دانشنامه فرزند

آیا تحریک شدن جنسی نیاز به غسل دارد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ۲۱ ساله هستم. قدم ۱۵۸ سانتیمتر است و وزنم ۵۱ کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ ثابت نیست. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی ۷ روزه است. قاعدگی من اگه حرص بخورم زودتر میشم اگه روال عادی باشه ماه به ماه دو روز زودتر میشم. سوال من این است که تلفنی که با نامزدم صحبت میکنم پشت تلفن گاهی شوهرم یه حرفایی میزنه حس میکنم اونجام نم میزنه و چسبندس به اندازه دو، سه قطره، شهوتی نمیشم اما اینطوری میشه میخوام بدونم غسل باید کنم؟ خیلی وقتا این جوری میشم حتی یه بار یه سوال از دوستم پرسیدم این جوری شد هیچ شهوت و لذتی هم دست نداد بهم.

پاسخ کارشناس:

سارا خلیلی (کارشناس مامایی):

خیر، نیازی به غسل ندارد غسل در مواقعی که روابط جنسی داشته باشید و لذت ببرید نیاز است و البته این رطوبت مربوط به تحریک جنسی شماست که مشکلی ندارد. برای اطلاعات بیشتر از مسایل احکامی آن به مرجع تقلید خود رجوع کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...