کیست فیبروکیستیک در بارداری و شیردهی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من باردار هستم 33 سالمه، بارداری اولیه هستم. و سقط نداشتم، قاعدگی منظم بوده و الان در ماه ششم به دلیل کم درد سینه سونو سینه دادم و گفتن کیست 12 میلیمتری پستان چپ و 7 میلیمتری پستان راست، تغییرات فیبروکیستیک است دارم خیلی نگرانم آیا با شیردهی میرود افسرده شدم چکار کنم کوچک شود یا از بین برود. فقط گفتن شش ماهه سونو دهم. درد دیگه ندارم تورو خدا راهنمایی کنید.

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

اصلا نگران نباشید کیست فیبروکیستیک اصلا نیازی به درمان ندارد فقط باید تحت نظر قرار بگیرد. شما به طور قطع موفق به شیردهی خواهید شد. بعد از بارداری روزانه یک عدد ویتامین E مصرف کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مشکلات بهداشتی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان