دانشنامه فرزند

آیا راهکاری برای دیر ارضا شدن خانم ها وجود دارد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

میخواستم بپرسم خانومایی که دیر ارضا میشن باید چکار کنن؟

پاسخ کارشناس:

مریم زردشت (کارشناس مامایی):

خانمها نسبت به آقایان ممکن است دیرتر ارضا شوند و برای ارضا شدن نیاز به معاشقه کامل قبل از دخول دارند، به علاوه هر خانمی بهتر میتواند تشخیص دهد چه قسمتی از بدنش او را بیشتر تحریک میکند و به حس بهتری دست می یابد. پس در قدم اول و مهمتر از همه باید با همسرتان صحبت کنید تا هم عشق بازی را طولانی کند و هم راههای مورد علاقه شما را برای تحریک اجرا کند، در اصل همسر شما میتواند به شما بسیار کمک کند. بعد از آن سعی کنید رابطه خود را یکنواخت نکنید و هر بار خلاقیت جدید و یا تغییری ایجاد کنید، تزییات اتاق، آراستگی ظاهر و رنگ لباس و حتی عطر مورد استفاده و پوزیشن های مختلف نزدیکی در بهتر شدن رابطه تاثیر گذارند و ایجاد تغییرات در هر کدام می تواند تنوع بیشتری به رابطه بدهد و ایجاد تحریک پذیری بیشتری کند و در نهایت زودتر به ارگاسم برسید. البته لازم به ذکر است مشاوره حضوری و تمریناتی که مشاور میدهد نیز بسیار کمک کننده است

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...