دانشنامه فرزند

استفاده از داروهای تحریک کننده تخمدان در زمان اقدام به بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

خانمی 30 ساله هستم و 4 ساله ازدواج کردم و الان 7 ماهه واسه باردار شدن آزاد گذاشتم ماه قبل دکتر رفتم روز 13 پریودم سونوگرافی دادم 2 تا تخمک طرف چپم به قطر 14 و 17 داشتم دکتر قرص متفورمین و اسید فولیک و ویتامین E داد خوردم، گفت اگه پریود شدی روز دوم پریود بیا که بازم رفتم این بار دو تا آمپول داد که یکی رو روز 4 پریودم و یکی هم روز 8 پریودم زدم و قرص کلومیفن و متفورمین بازم نوشت.

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

مراحلی که پزشک تان درخواست کرده مناسب است استرس نداشته باشید باردار می شوید فقط این که همسرتان هم آزمایش اسپرم دهد و مولتی ویتامین مصرف کند.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «افزایش احتمال بارداری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...