دانشنامه فرزند

علت قاعدگی های نامنظم و یا عدم قاعدگی بعد از زایمان چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 6 ماه هست که زایمان کرده ام و 40 روز بعد از زایمانم پریود شدم و بعد از پاک شدن دوباره 10 روز بعد هم پریود شدم. اما ماه بعد موقع پریودی فقط یه لکه دیدم باخونریزی خیلی کم و دیگر پریود نشدم. می خواستم علت را بدانم؟ در ضمن پسرمم هم شیر خودم را می خورد، و من ترشحات زنانگی هم دارم اما نمیدانم چرا پریود نمیشوم ممنون میشوم راهنمایی کنید.

پاسخ کارشناس:

سمیرا طاهری (کارشناس مامایی):

شما چون در حال شیردهی هستید این مشکل طبیعی است و جای نگرانی نیست، اگر خونریزی زیاد و غیر طبیعی داشتید سونوگرافی انجام بدید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مادر» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...