دانشنامه فرزند

آیا مصرف قرص ال دی بر روی مشکلات روحی تاثیر می گذارد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ۱۹سالمه برج سه زایمان طبیعی داشتم که بعد هشت روز زایمانم پسرم فوت کرد و از لحاظ روحی بهم ریختم امروز رفتم قرص ال دی گرفتم که باردار نشم می شه در مورد قرص توضیح بدین که اگه خواستم باردارشم آیا زود می شه؟ مشکلی نداره و باعث چاقی می شه قرص ال دی؟

پاسخ کارشناس:

الهام جوانشیر (کارشناس مامایی):

ال دی فعلا استفاه نکنین چون بخاطر هورموناش خیلی حال روحیتون رو خراب می کنه و مناسب نیست یه مدت از کاندوم و قرص اورژانسی استفاده کنین و فعلا باردار شدنتون رو به تعویق بندازین که بدنتون دوباره یکم قوی بشه و و سنتون هم که کم هست نگران نباشین برای بچه دار شدن دیر نمی شه.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...