دانشنامه فرزند

انتخاب جنسیت دختر به صورت صد در صد

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من این ماه 7 مرداد عادت ماهانه شدم و تصمیم دارم بچه دار شم، طبق تخمک گذاری اگه 17 اقدام کنم فرزندم دختر میشه و من خیلی دوست دارم که دختر بشه چون فرزند اولم هم دختر هست. از نظر غذایی هم رعایت می کنم، بیشتر کلسیم میخورم. آیا راه دیگه ای هست که این موضوع 100 در صد بشه ممنون از راهنماییتون.

پاسخ کارشناس:

نسرین صفری (کارشناس مامایی):

برای دختردار شدن عوامل و شرایط زیادی دخیل است و هیچ راهی برای تضمین صد در صدی این موضوع وجود ندارد، اما شما می توانید با رعایت موارد دخیل احتمال دختردار شدن را افزایش دهید، برای مثال قبل از مقاربت به مدت 15 دقیقه در لگن آب و سرکه بنشینید تا محیط واژن مناسب دختردار شدن شود. در صورتی که لقاح تا 48 ساعت قبل و 48 ساعت بعد از تخمک گذاری انجام شود، 80 درصداحتمال دارد که فرزند دختر شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «افزایش احتمال بارداری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 11 کاربر 2.6 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...