دانشنامه فرزند

علت ترشحات سبز رنگ در بارداری چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من از ماه دوم بارداری ترشحاتم شدید شد اول کرم رنگ بود بعد کم کم شد به رنگ سبز بعد یه مدت ترشحاتم از آبکی به پنیری شکل یا مثل کشک غلظت داشت، نه سوزش دارم نه خارش بعد زیر دلم از ماه پنج شروع کرد به درد کردن رفتم دکتر بهم آنتی بیوتیک نالییکسیک اسید 500 داد 20 عدد خوردم، بعد که قرصام تموم شد دوباره ترشح سبز داشتم و زیر دلم درد گرفت رفتم 20 عدد دیگه خریدم خوردم الان دو روزه نمیخورم ولی بازم ترشح سبز دارم الان تو هفته 24 هستم میشه لطفا کمک و راهنمایی کنین چیکار کنم عفونتم خوب شه؟ آخه از زایمان زودرس میترسم.

پاسخ کارشناس:

مریم سعادتی (کارشناس مامایی):

بهتر است کشت اسمیر ترشحات واژینال جهت شما انجام شود تا طبق عفونتی که دارید جهت شما درمان انجام شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مشکلات بهداشتی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 3.5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

آزمایشات

در حال بارگذاری ...