دانشنامه فرزند

ارتباط میان نوع نزدیکی و ابتلا به عفونت

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من از زمان قبل ازدواج و الان بعد ازدواج عفونت رحمی دارم. دیروز دکتر گفت ترشحات رحمم خیلی زیاده و رحمم هم التهاب داره. می خواستم بدونم ترشحات زیادم ربطی به نوع نزدیکی مون نداره؟ چون من و همسرم توی نزدیکی دخول خیلی کم انجام می دیم. من با تحریک کلیتوریسم و همسرم هم زود انزاله.

پاسخ کارشناس:

نسرین صفری (کارشناس مامایی):

شما باید در همان دوران مجردی اقدام به درمان عفونت می نمودید، عفونت شما حالت مزمن پیدا کرده است. حتما داروهای تجویز شده را استفاده نمایید، بهداشت خود را رعایت نمایید، لباس زیرهای خود را در مقابل آفتاب یا با اطو خشک نمایید، لباس زیرتان همواره خشک باشد، رعایت بهداشت در مورد نزدیکی مهم است نه نوع آن.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...