علت گرم شدن ناگهانی کف پا در هفته 30 بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

سلام، خسته نباشید. من هفته 30 بارداری هستم. بارداری اولم هست. جنسیت بچه پسر هست. آزمایش قند و دفع پروتیین هم دادم خوب بودن و مشکلی نبود. امروز برای اولین بار کف پای راستم یک دفعه برای مدت ده ثانیه گرم شد و دوباره مثل قبل شد. به نظرم یه جوره عجیبی بود احساس کردم مثل موج بود گرم شد و بعد از چند ثانیه طبیعی شد. مثل اینکه یک آب گرم از زیر پام رد شد و گذشت و تمام. الان توی یک ساعت دو بار آن طور شدم، آیا طبیعی هست؟ یا مشکلی هست که به دکتر مراجعه کنم؟

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

بهتر است نزد پزشک تان مراجعه نمایید تا آزمایش آنزیم های کبدی بررسی گردد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مشکلات بهداشتی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها