دانشنامه فرزند

تشخیص زمان دقیق پارگی پرده بکارت

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

سلام خسته نباشید، من یک شب مست بودم و در رابطه جنسی بودم الان طرفم ادعا دارد که من پرده بکارت ایشون رو زدم ولی من خودم چیزی نه یادم میاد نه دیدم. الان سوال من اینه آیا آزمایشی هست که تشخیص دهد من بودم یا خیر؟ چون واقعا الان هم عذاب وجدان دارم هم نمیدونم من بودم. ممنون میشم راهنمایی کنید، با تشکر. میخوام بدونم قابل تشخیص هست بعد از چند ماه؟

پاسخ کارشناس:

مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی):

سلام، در طی یک ماه اول بعد از رابطه می توان تشخیص داد که آیا رابطه اخیر و جدید بوده یا خیر، اما پس از آن افتراق این که رابطه مربوط به سال ها یا ماه ها قبل بوده یا اخیرا، متاسفانه ممکن نیست. اگر طی ماه اول بعد از رابطه اقدام کنید ممکن است پزشکی قانونی بتواند تشخیص درستی در این رابطه بدهد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 4 کاربر 5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...