دانشنامه فرزند

روش های چرب و غلیظ شدن شیر مادر

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 4 ماهه سزارین کردم دو قلو، وقتی شیرمو می دوشم حتی وقتی دو سینمو خالی خالی می کنم از اول تا آخر آب رقیق و بدون غلظت و چربیه، چکار کنم شیرم غلیظ بشه؟ آیا چنین شیری خاصیتی کمتر از شیرهای پرچرب مادران دیگه داره؟ دو قلو هام شیر خشک کمکی هم می خورن وقتی شیر خودمو می خورن اصلا احساس سیری نمی کنن و با ولع شیرخشک می خورن.

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

از مولتی ویتامین ها استفاده کنید، تا می توانید از مغزها و مواد پروتیینی مثل گوشت استفاده کنید و مصرف مویز را افزایش دهید در کل نگران نباشید، زیرا کودکان شما شیرخشک می خورند و طبیعی است که مراقبت از دو کودک انرژی بیشتری از شما می گیرد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «شیردهی» واقع در بخش «نوزاد» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 45 کاربر 3.9 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...