دانشنامه فرزند

برای مشکل ناباروری مرد باید به چه پزشکی مراجعه کرد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

در شهرستان ساکنم، پزشک نفرولوژی وجود ندارد، آیا برای بررسی مشکل ناباروری مرد و بیضه ها پزشک جراح عمومی و یا دکترای پزشکی حرفه می تواند بررسی ها را انجام داده و تشخیص دهد؟

پاسخ کارشناس:

سمیرا امیدوارخرم (کارشناس مامایی):

همسر شما باید پیش متخصص کلیه و مجاری ادرار که اصطلاحا اورولوژیست می گویند برود تا معاینه کامل شود. می توانید جواب آزمایش اسپرم همسرتان را به متخصص زنان نشان دهید تا برای همسرتان در صورت نیاز پزشک تان دارو تجویز کند اگر متخصص زنان طبق جواب آزمایش همسرتان اگر صلاح دانستند پیش اورولوژیست بروند این کار را هم می توانید انجام دهید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «ناباروری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 3 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...