دانشنامه فرزند

آماده سازی همسر برای رابطه زناشویی در شب زفاف

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

اگه خانم بعد از دوره پریود بهترین وقت برای جماع با آن چه وقت است؟ چند روز بعد از این دوره و برای تخمدان کدام وقت بهتره من روز یک شنبه ازدواجم هست بهترین راه برا مقاربت، چه کاری باید انجام بدم ترس رو از دختره بیارم بیرون چه کاری کنم اول از کجا شروع کنم در مورد چه چیزی حرف بزنیم تا شروع کنیم؟

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

از آنجا که قصد شما بارداری نمی‌باشد پس نزدیکی نباید به روز ۱۴ نزدیک باشد، یعنی اگر اولین روز پریود روز اول باشد ۱۴ روز بعد از آن. برای آغاز رابطه از جملات عاشقانه و نوازش آغاز کنید که باید حداقل یک ربع طول بکشد تا تحریک جنسی در همسرتان زیاد شود موسیقی ملایم و عطر خوب بسیار موثر میباشد. هرطور همسرتان راحت میباشد رابطه را شروع کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...