برای عفونت گلو در هفته 27 بارداری چه باید کرد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 23 ساله هستم، قدم 172 سانتیمتر است و وزن پیش از بارداری ام 71 کیلوگرم بوده و اکنون 81 کیلوگرم هستم. اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 4/20 بوده. مولتی ویتامین، آهن و فولیک اسید مصرف می کنم. یک زایمان طبیعی زودرس داشتم دوقلو. کمرم دو روز درد میکنه بعضی مواقع رحمم تیر میکشه و بعضی موقعه ها لباس زیرم یه قطره خیس میشه، میخواستم بدونم اینا طبیعی اند؟ من در هفته 27 هستم گلوم عفونت داره چی میتونم استفاده کنم؟

پاسخ کارشناس:

سارا خلیلی (کارشناس مامایی):

برای عفونت گلو باید بعد از معاینه با توجه به نوع عفونت درمان شوید، برای بررسی احتمال درد زایمان و سوراخ شدن کیسه آب هر چه سریع تر به بیمارستان مراجعه کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مشکلات بهداشتی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان