دانشنامه فرزند

آسیب دیدگی پرده بکارت بعد از چند سال قابل تشخیص است؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

میخواستم بپرسم در مورد این که زمان پارگی پرده بعد از یک ماه در پزشک قانونی مشخص نمیشود ولی آیا بعد از چند سال مشخص میشود دلیل پارگی غیر از دخول بوده یا نه؟ اگر کسی به دلیل های دیگری پرده اش را از دست داده باشد پزشک قانونی متوجه نمیشود بعد از چند سال؟

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

پرده ای که در اثر ضربه آسیب دیده باشد معمولاً مشخص می‌شود. اما اگر در اثر دخول پاره شده باشد فرق می کند. اگر پرده در اثر ضربه آسیب دیده باشد باید در همان روز سریع به پزشکی قانونی مراجعه نمود تا نامه ای مبنی بر این قضیه دریافت کرد. هر چند سال هم از آسیب دیدگی پرده بکارت بگذرد پزشکی قانونی متوجه این آسیب خواهد شد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 1 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...