دانشنامه فرزند

اگر منی روی واژن و مقعد بریزد ایجاد بارداری می کند؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

اگه رابطه جنسی بدون دخول و از مقعد انجام بشه، اگه دختر حس کنه که منی یا پیشاب بر روی لبه های آلت تناسلی ریخته سریع پاک کنه و بعد هم شستشو انجام بده آیا احتمال بارداری در این دختر باکره وجود داره؟ البته دختر در روز 20 از پریودی بوده و شب بعد هم از قرص ال دی استفاده کرده باشه قرص ال دی تاثیری داره؟ در ضمن دختر 17 سال دارد ه و همچنین اطلاعات پزشکی چندان زیاد نداره.

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

وجود منی روی مقعد و احتمال ورود اسپرم به داخل واژن از احتمالات خیلی کم می باشد. با توجه به گفته شما که سریع پاک شده و روز 20 پریودی می باشد احتمال بارداری بسیار کم است و یا می توان گفت نمی باشد. تا پریود بعدی باید صبر کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «افزایش احتمال بارداری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...