دانشنامه فرزند

احتمال پوچ بودن مجدد بارداری به دلیل سابقه سقط جنین

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

اولین حاملگیمو بهم گفتن پوچه و من سقطش کردم. الان بازم باردار شدم اولین روز آخرین پریودی 22 مرداد بود ولی رفتم سونو گرافی واژینال گفت 5 هفته و پنج روز جنین و زرده تشکیل نشده، امکان داره حاملگی پوچ باشه؟ آیا امکان داره جنین تشکیل بشه؟ شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد ماه بعدش حامله شدم خودمم کم کاری تیرویید دارم اما کنترلش می کنم با دارو. دلیل حاملگیه پوچ چیه؟

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

دلیل علمی و خاصی برای حاملگی پوچ وجود ندارد و در بعضی ها به طور رندوم تشکیل نمی شود. 5 هفته برای تشکیل قلب زود است یک هفته بعد سونو واژینال بدهید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مشکلات بهداشتی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 2 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...