دانشنامه فرزند

مدت زمان مجاز شیردهی در بارداری مجدد
پاسخ کارشناس

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ۳۱ ساله هستم، ۱۵۴ سانت، ۷۲ کیلو و اکنون ۷۲ کیلو هستم، ۱۲ اسفند ۹۵ اولین روز آخرین قاعدگی، الان ۹ هفته هستم. داروهای مصرفی ویتامین سی، ای، کلسیم، آسپرین و یدوفولیک. بارداری قبلی پره اکلامپسی شدم زایمان طبیعی در هفته ۳۳ بارداری. زایمان زودرس داشتم. سوال من، میتونم تا آخر بارداری به فرزند اولم شیر بدم.

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

بله، شیردهی در دوران حاملگی اصلا مشکلی ندارد و منعی ندارد و میتوانید تا آخر این دوران به کودک خود شیر بدهید و هنگام تولد کودک دومتان شیر اولیه که همان آغوز هست را ابتدا به نوزاد دومتان بدهید چون کودک اولتان تااون موقع غذای کمکی هم برایش شروع میشود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «شیردهی» واقع در بخش «نوزاد» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...