دانشنامه فرزند

تا چه زمانی امکان چرخش جنین برای تشخیص جنسیت وجود دارد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من هفته بیست و چهارم بارداری هستم چون وضعیت جنین بریچ است در سونوگرافی آنومالی و سونو تعیین جنسیت که دیروز رفتم گفتن چون جنین پاهاش بسته است جنسیت معلوم نمیشه. سونوگرافی ان تی هفته دوازدهم بارداری گفت احتمال زیاد پسره. به نظرتون میشه به تشخیص ان تی اعتماد کرد؟ و اینکه امکان چرخش جنین وجود داره؟

پاسخ کارشناس:

الهام جوانشیر (کارشناس مامایی):

بهترین سونو برای تشخیص جنسیت هفته ۲۰ هست، اون کمی زود بوده ولی شاید هم چیزی دیدن که احتمال دادن و سونوتون ۲۴ هفته بوده تا هفته ۳۶ امکان چرخش وجود داره پیاده روی دو بار در روز، روزی نیم ساعت حتما داشته باشین.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آزمایشات و مراقبت ها» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...