دانشنامه فرزند

عدم تغییر در اندازه فولیکول با وجود درمان دارویی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من تنبلی تخمدان دارم، این جوری که دکترم می گه. سه ماه گذشته قرص لتراکس خوردم با والرات، ماه بعدیشم همین قرصا با ٦ آمپول hmg، و این ماه باز هم همون قرصا با ٥ عدد آمپول hmg و دو تا آمپول سینال اف زیر جلدی زدم، ولی فولیکام سمت راست ١٣ ١٠ ١٠، سمت چپ ١٠ ٨ ٨ ٨، با آمپولا تغییری نمی کنن، باید چیکار کنم؟ هر سری که دارو بیشتر مصرف می کنم آندومترم و فولیکام میان پایین تر، باید چیکار کنم؟ مشکل اصلی من چی می تونه باشه؟ نتایج سونو مربوط به روز ١٢ قاعدگی، دوره قاعدگیم ٣٠ روزه اس.

پاسخ کارشناس:

مریم زردشت (کارشناس مامایی):

این پروسه نیاز به زمان دارد. داروها را به ترتیب و منظم مصرف کنید. همچنین انجام ورزش و عدم استفاده از غذاهای فست فودی، کنسروی و غذاهای آماده برای زودتر به نتیجه رسیدن لازم است. در صورت تمایل می توانید به پزشک طب سنتی با تجربه و با مهارت نیز مراجعه کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «افزایش احتمال بارداری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...