دانشنامه فرزند

راهکاری برای درمان کاهش میل جنسی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من خانومی هستم ۳۰ ساله که خیلی تمایلی به رابطه جنسی ندارم و برعکس من همسرم خیلی علاقه نشون میدن حتی وقتایی که سمت من میان من خیلی بهم سخت میگذره و این باعث دلخوری همسرم میشه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم که این مشکل بزرگتر نشه و برای درمان پیش چه متخصصی باید برم؟شما باید سعی کنید علت اصلی این کم بودن میل جنسی را پیدا کنید. اگر مشکلی با همسرتان دارید بهتر است از طریق مشاوره خانواده حل کنید. اما اگر بطور کلی میل جنسی شما کم هست توصیه میکنم مواد غذایی با طبع گرم بخورید، موادی که طبع سرد دارند مانند فست فود، ترشیجات و گوشت قرمز را کاهش دهید اگر با این موارد بهبود پیدا نکردید میتوانید قطره گل سرخ از داروخانه تهیه و مصرف کنید که باعث افزایش میل جنسی میشود. در آخر توصیه من به شما مراجعه به متخصص سکسولوژیست هست.

پاسخ کارشناس:

آرزو بحرانی (کارشناس مامایی):

شما باید سعی کنید علت اصلی این کم بودن میل جنسی را پیدا کنید. اگر مشکلی با همسرتان دارید بهتر است از طریق مشاوره خانواده حل کنید. اما اگر بطور کلی میل جنسی شما کم هست توصیه میکنم مواد غذایی با طبع گرم بخورید، موادی که طبع سرد دارند مانند فست فود، ترشیجات و گوشت قرمز را کاهش دهید اگر با این موارد بهبود پیدا نکردید میتوانید قطره گل سرخ از داروخانه تهیه و مصرف کنید که باعث افزایش میل جنسی میشود. در آخر توصیه من به شما مراجعه به متخصص سکسولوژیست هست.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...