دانشنامه فرزند

جلوگیری از قاعدگی با استفاده از قرص جلوگیری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من در 23 فروردین سقط در هفته نوزده داشتم. تا الانم در حد لکه بینی مختصر هست. من هفته بعد مشهد می خوام برم می خواستم بدونم اگه قرص ال دی بخورم دیرتر پریود میشم؟ راه حلی هست که هفته بعد نشوم؟ احتمال اینکه پریود بشم در چه تاریخی زیاده؟

پاسخ کارشناس:

الهام جوانشیر (کارشناس مامایی):

اگر هفته دیگه می خواید برید و لکه بینی دارید از همین الان استفاده کنید، شبی دو عدد که لکه بینی هم بند بیاد و وقتی بند اومد شبی یکیش کنید و تا اخر بسته ادامه بدید، و یا تا وقتی که می خواهید پریود نشید، چون قرص و قطع کنید پریود می شید دو سه روز بعدش. چون یکم سیکلتون بهم می ریزه با شرایطتون تاریخ دقیق قاعدگی بعدی معلوم نمیشه مگر اینکه با قرص خوردن پیش برید که اونم خوب نیست.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...