دانشنامه فرزند

لکه بینی های بعد از نزدیکی ناشی از چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 40 ساله هستم. قدم 175 سانتیمتر است و وزنم 92 کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 29 فروردین می باشد. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی 27 روزه است. قاعدگی من منظم است. معمولا برای جلوگیری از بارداری به صورت طبیعی. داروهای مصرفی من عبارتند از لووتیروکسین و ویتامین ها. مدت زمان اقدام ما برای بارداری سه روز است. بارداری های قبلی و نوع زایمان و سقط قبلی، دو تا طبیعی یک سقط دو ماهه. 25 آذر 95. سوال من این است که، من سه شب پیش اقدام کردم از صبح روز اول تا الان لکه بینی دارم از همون لحظه هم لکه بینی دارم و مقدارش هم زیاده.

پاسخ کارشناس:

سمیرا طاهری (کارشناس مامایی):

لکه بینی های بعد از نزدیکی معمولا به علت عفونت واژینال ایجاد میشه. شما حتما به پزشک مراجعه بکنید و معاینه بشوید تا نوع عفونتتون مشخص بشود و دارو ی مربوطه را استفاده بکنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...