دانشنامه فرزند

وزن گیری نوزاد یک ماهه

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

نوزاد من 1 ما هشه ولی هنوز رشد نکرده، هنوز هم پوشاک شماره 1 براش میارم. لطفا راهنماییم کنین بچه هر چی شیر می خوره باز هم می خواد هر 5 دقیقه می خواد. بچه 3 کیلو شه دور سرش هم 37.

پاسخ کارشناس:

نسرین صفری (کارشناس مامایی):

حتما خودتان تغذیه مناسب داشته باشید، سوپ جو مصرف نمایید، قطره های مولتی ویتامین نوزاد را بدهید. شاید نوزادتان سیر نمی شود. سعی کنید در هر بار شیردهی تا ١٥دقیقه شیردهی را ادامه دهید تا فرزندتان همه مواد مغذی و چربی را دریافت نماید و در هر بار شیردهی فقط از یک پستان شیر دهید، درصورتی که فرزندتان خسته می شود و نمی تواند مک بزند اول شیرتان را یکم بدوشید و بعد به نوزادتان شیر دهید. در صورتی که وزن گیری مناسب نداشت حتما به پزشک مراجعه نمایید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «شیردهی» واقع در بخش «نوزاد» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 3 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...