دانشنامه فرزند

نحوه و مقدار مصرف ژل بتادین برای درمان زخم دهانه رحم چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

نحوه استفاده و مقدار مصرف ژل بتادین برای درمان زخم دهانه رحم چیست؟ در ضمن من از داکسی سایکلین، آزیترومایسین، قرص مترونیدازول، پماد تریپل سولفا نیز استفاده کردم. به جز این ها چیز دیگری پیشنهاد می کنید؟ چون بچه دار نشده ام ترجیح می دهم فریز نکنم.

پاسخ کارشناس:

مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی):

این همه آنتی بیوتیک با هم و هم زمان؟ قرص ها را پزشک برای تان تجویز نموده یا خودتان دست به خود درمانی زده اید؟ در هر حالت نیاز به درمان اضافه دیگری نیست، خود درمانی نکنید و پس از اتمام دوره درمانی به پزشک مراجعه کنید تا وضعیت تان سنجیده شود. ژل واژینال پوویدون آیداین یا همان بتادین فقط باید با دستور پزشک به صورت شبی یک اپلیکاتور داخل واژن تا دو الی چهار هفته بسته به شدت مشکل استعمال گردد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بیماری» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 22 کاربر 3.3 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

آزمایشات

در حال بارگذاری ...