دانشنامه فرزند

جفت posterior چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

حاملگی قبلی دو قلو بودم که از یکی از جفت ها تا 4 ماهگی خونریزی شدید داشتم. برای زایمان سزارین شدم و الان دوباره باردارم، ماه نهم هستم و سزارین میشم. دو بار به علت فعالیت زیاد خونریزی خفیف داشتم. آیا احتمال چسبندگی جفت وجود دارد؟ الان جفتم posterior هست. آیا در حین زایمان مشکلی پی می آید؟ فقط سونو کامل حاملگی و سونو آنومالی چند باری رفتم که حرفی از چسبندگی نزدند. سونو داپلر نیاز دارم؟

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

اگر در حال حاضر خونریزی ندارید نیازی به انجام سونوی داپلر نمی باشد و مشکلی ایجاد نخواهد شد، فقط استراحت بیشتری داشته باشید و تازمان زایمان نزدیکی نکنید

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آزمایشات و مراقبت ها» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 4 کاربر 4 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...