دانشنامه فرزند

عمل جراحی میکرو ناموفق به دلیل تورم تخمدان ها

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 35 ساله هستم. قدم 168 سانتیمتر است و وزنم 64 کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 24 اردیبهشت می باشد. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی تقریبا 28 روزه است. قاعدگی من 5 روزه (در حد یک یا دو روز و نامنظم) است. معمولا برای جلوگیری از بارداری از (همسر من مشکل دارد و فقط از طریق میکرو می توانم باردار شوم) استفاده می کردیم. مدت زمان اقدام ما برای بارداری 2 سال است. بارداری های قبلی و نوع زایمان و سقط های قبلی: سال 95 باردار شدم تا هشت ماهگی هیچ مشکلی نداشتم، دچار مسمومیت حاملگی شدم و فشار بالا و خفه شدن کودک و زایمان طبیعی داشتم. سوال من این است که: من عمل شدم (میکرو) و بعلت زیاد بودن تخمک و تورم تخمدان ها انتقال انجام نشد کمی هم دلم ورم داره، اما درد زیاد ندارم چه کارهای باید انجام بدهم تا این مشکل برطرف شود؟ (جنین ها فریز شدند، هموگلوبین خونم هم 12000 بود)

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

استرس را از خودتان دور کنید و نگران نباشید. نیاز به انجام اقدام خاصی نیست و با پریود بعدی این مشکل برطرف می شود و ماه آینده اقدام نمایید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «ناباروری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...