دانشنامه فرزند

سوزش شدید هنگام نزدیکی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من دو سال و نیم هست که ازدواج کردم ولی هنوز موقع نزدیکی و بعد از اون سوزش وحشتناکی دارم، همیشگی نیست ولی در اکثر مواقع هست. بار آخر بعد از دوره قاعدگی وقتی نزدیکی داشتم سوزش شدید تر بود و بعدش حس می کنم دهانه ی واژنم به شدت زخم شده، سوزش زیاد دارم در حدی که نمی تونم بشینم ولی سوزش فقط در دهانه واژن حس میشه، ممکنه راهنمایی کنید.

پاسخ کارشناس:

الهام جوانشیر (کارشناس مامایی):

حتما موقع نزدیکی به طور کامل ارضا نمیشین ولی می تونین این مشکلتون رو با ژل لوبریکانت هیچ ضرر خاصی نداره بزنین دهانه واژن یا سر آلت همسرتون که مقداری ورود و خروج راحت تر شه، و موقع نزدیکی باید عضلاتتون رو کاملا ریلکس و شل کنین که براتون مشکل به جود نیاره.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 3 کاربر 1 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...