دانشنامه فرزند

کم شدن میل جنسی بعد از زایمان
پاسخ کارشناس

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 27 سالمه، همسرم 32 سالشونه، چهار ساله که ازدواج کردیم و یه دختر 16 ماهه داریم. از وقتی که زایمان کرده ام از نظر جنسی کاملا سرد شده ام نسبت به همسرم. ماه گذشته تازه بعد از 15 ماه که از زایمانم میگذشت پریود شدم یعنی برای اولین بار بعد از زایمانم از طرفی مشکل اعصاب دارم در حال حاضر لورازپام و فلوکستین مصرف میکنم به دستور پزشکم. همسرمم از نظر جنسی فوق العاده گرمه و خلاصه ماههاست که مشکل داریم و یه مسئله دیگه اینکه بنظرم دچار آنورگاسمی شده ام اورگاسم من قبل از زایمانم کلیتوریسمی بود.

پاسخ کارشناس:

مریم سعادتی (کارشناس مامایی):

بهتر است در مورد داروها با پزشک صحبت کنید بعضی داروها باعث کاهش میل جنسی میشود، توصیه میشود یک مسافرت داشته باشید تا از نظر روحی بهتر شوید و نیز معاشقه قبل از نزدیکی داشته باشید، ژل فموره خون رسانی و ارگاسم را افزایش میدهد روی کلیتوریس استفاده کنید، روی ژل دستور استفاده یک ماهه نوشته شده است به امید بهبودیتان.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مادر» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...