دانشنامه فرزند

خونریزی مکرر و شیر داشتن پس از سقط جنین

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من اسفند پارسال فهمیدم باردار هستم اما روز دوم فروردین خونریزی کردم و سقط شد. از اون زمان من سینم و فشار میدم شیر میاد با اینکه هفت هفته بودم و پریودهامم کلا نامنظم شده. از اواسط بهمن من شروع به لکه بینی کردم و خونریزی و الان دو ماهه ادامه داره. الان چهار روزه یک ساعت یه بار پد عوض میکنم. رفتم دکتر پاپ اسمیر و یه آزمایش دیگه برام نوشت، اما گفتن باید صبر کنم جواب آزمایش بیاد، میخواستم ببینم راهی هست که تا اون موقع کاری کنم خونریزیم حداقل کمتر بشه.

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

کپسول مفنامیک اسید و کپسول ترانسید هر ۸ ساعت مصرف شود، حتما قرص آهن بخورید، میتوانید از قرص ال دی هم مثل دستور همیشگی استفاده کنید تا خونریزی کنترل شود، حتما یک سونوگرافی بدهید. برای قطع شیر هم میتوانید از قرص داستینکس استفاده کنید.

هشدار: پاسخ فوق توسط کارشناس سامانه و با توجه به اطلاعات درج شده در پرونده کاربر می‌باشد. این مشاوره مختص به این کاربر است، توصیه آن به دیگر کاربران بدون بررسی شرایط صحیح نیست. در این زمینه لطفاً ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مشکلات بهداشتی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

آزمایشات

در حال بارگذاری ...