دانشنامه فرزند

مقاربت پس از تزریق آمپول تخمک گذاری چه زمانی باید باشد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من تنبلی تخمدان و پریود نامنظم داشتم الان سه ماهه تحت درمان دکتر هستم و میخوام باردار بشم و ماه پیش روز 13 دو تا آمپول تزریق کردم، این ماهم سه تا آمپول منوتروپین دادن با قرص ovaboost برای من و برای همسرم fertilaid مصرف میکنیم. قراره شنبه که روز 13 پریود میشه بازم آمپول تزریق کنم بنظرتون چقدر احتمال بارداری این ماه من وجود داره؟

پاسخ کارشناس:

آرزو بحرانی (کارشناس مامایی):

احتمال بارداری با اندازه فولیکول نسبت مستقیم دارد اگر فولیکول شما سایز حدود 20 میلی داشته باشد احتمال بارداری زیاد است. شرایط دیگری هم تاثیر گذار است بطور مثال نداشتن استرس، اقدام به نزدیکی در زمان مناسب. پس توصیه من به شما این است که شب پس از تزریق آمپول نزدیکی داشته باشید یک شب درمیان تا سه شب ان شاالله جواب میگیرید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «افزایش احتمال بارداری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...