دانشنامه فرزند

دلیل خونریزی زمان نزدیکی چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 25 سالمه و دو ماهه اقدام به بارداری کردم. پریود منظمی دارم و دو سه روز از زمان پریودم گذشته و پنجش، شش روزه تموم حالت های پریودی رو دارم ولی پریود نمیشم. لازم به ذکره امروز بعد نزدیکی متوجه خونریزی شدم که بی سابقه بود. به محض شستن، خونریزی بند اومد، خواستم بدونم دلیل خونریزی چی میتونه باشه؟ در ضمن دی ماه گذشته هم تست پاپ اسمیر دادم و مشکلی نداشتم.

پاسخ کارشناس:

سمیه حاجبی (کارشناس مامایی):

هر گونه تاخیر در پریود ابتدا باید تست بارداری انجام شود، سپس تشخیص های بعدی برای لکه ای که دیدید داده شود. اسیدفولیک نیز مصرف کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

آزمایشات

در حال بارگذاری ...