دانشنامه فرزند

درمان ناباروری با روش IUI

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ٣٣ ساله از تهران، ٧ سال و نیمه ازدواج کردم، از تیر ٩٤ اقدام به بارداری کردم، مشکل تیروئید یا بیماری خاص ندارم ولی fsh من 8.1 بود، آذر و دی ٩٤ لتروزول و آمپول استفاده کردم، از اردیبهشت ٩٥ فقط لتروزول استفاده کردم و عکس رنگی گرفتم، لوله چپ گرفتگی داشت و لوله راست ملتهب به سمت بالا بود، توی یک سال اخیر فقط از سمت راست تخمک داشتم، این ماه با استفاده روزی ٢ عدد لتروزول فولیکول ١٣و ١٥داشتم و باردار نشدم، همسرم ٣٥ساله و آزمایش اسپرم نرمال داشت و تقویتی profertil استفاده داره، منم pregnacare، حالا به جز iui، روشی برای تقویت فولیکول وجود دارد و چگونه باردار بشم؟

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

شما تقریبا یک سال است که روش های دارویی و عکس رنگی را امتحان کرده اید. پیشنهاد بنده این است با توجه به سن شما (بالای 30 سال) سریعا جهت iui اقدام کنید زیرا شما به سال های پایانی باروری نزدیک می شوید (35سالگی).

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «ناباروری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...