دانشنامه فرزند

علت لکه بینی هنگام مصرف قرص HD

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

ماه قبل در سونو روز سوم پریودی دکتر گفت کیست 4 سانتی داری قرص اچ دی مصرف کردم. این ماه سونو دادم اندازه کیست دو سانت شده بود. دوباره از روز پنجم اچ دی خوردم، روز ششم نزدیکی داشتم که صبحش دیدم ترشحاتم خونیه و حالا بعد دو روز هنوز لکه بینی دارم که رنگ خون تیره هست. علت چیه؟ آیا چون دور دوم قرص رو بعد هفت روز شروع نکردم اینجور شده؟ چکار کنم که خونریزی قطع بشه؟

پاسخ کارشناس:

سمیه حاجبی (کارشناس مامایی):

مصرف قرص ها از روز اول تا پنجم که روزی یک عدد تا 21 روز خورده شود. پس ربطی به نوع مصرف ندارد. شما چند روز صبر کنید، اگر خونریزی‌تان قطع نشد به پزشک مراجعه کنید. البته خونریزی طی چند روز قطع می شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...