دانشنامه فرزند

برای افزایش میل جنسی مرد چه باید کرد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من و همسرم ۵ سال هست که ازدواج کردیم و مساله ایی که منو از همون موقع اذیت میکنه نزدیکی ما هست. اون زمان تایم های دیر به دیر نزدیکی می کردیم مثلا ۴،۵ روز. من همیشه ناراضی بودم. اما الان که برای بارداری اقدام می کنیم خوب طبیعتا نزدیکیه بیشتری داریم اما متاسفانه همسر من برای نزدیکی زمان نمیذاره که بخواد من و آماده کنه. صرف نظر از این که من همیشه آمادگی و خواستار نزدیکی هستم. ولی همسرم نزدیکی رو فقط دخول می دونه و ما خیلی خیلی کم معاشقه داریم. این موضوع منو اذیت میکنه و بارها بهش گفتم، ولی شاید من بد میگم که تاثیری نداره. یعنی زمانی برای معاشقه نمیذاره به نظر خودش چند دقیقه اول منو اماده نزدیکی میکنه و بعد دخول. نمیدونم چکار کنم، واقعا دارم اذیت میشم.

پاسخ کارشناس:

مریم زردشت (کارشناس مامایی):

به نظر من نیاز است همسرتان کمی بررسی شوند و دیدگاه ایشان نسبت به رابطه جنسی تغییر یابد. شاید اگر کسی غیر از شما برایش خواست و نیاز طرف مقابل را توضیح دهد قانع شود. درک نوع نیاز طرف مقابل کمک بسیاری به ایجاد یک رابطه مناسب می کند و باید متوجه بود که دو جنس زن و مرد تفاوت هایی دارند و اگر حد واسط در نظر گرفته شود برای هر دو طرف موثرتر است. البته باید بررسی شود که آیا فقط در زمینه رابطه جنسی چنین حالاتی دارد یا در دیگر موارد نیز همین است. من پیشنهاد می کنم حتما با یک روانشناس به صورت حضوری مشورت کنید. روانشناس با هر کدام از شما جلسات جداگانه و سپس جلسه دو نفره می گذارد و کمک بسیاری خواهد کرد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آماده سازی شرایط زندگی» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...