دانشنامه فرزند

آزمایش بارداری منفی است ولی علایم بارداری دارم

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من بعد از پریودیم اقدام کردم برای بچه دارشدن، برای این که دختر می خواستم تا 11 روز پریودیم جلوگیری نکردم بعد از 11 جلوگیری کردم تا بعد از تخمک گذاری امروز رفتم آزمایش دادم جوابش منفی بود ولی علایم بارداری رو دارم هم حالت تهوع دارم هم سینه هام درد می کنه یه مایع زرد و سفید هم وقتی فشارش میدم میاد بیرون.

پاسخ کارشناس:

مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی):

نگفته اید امروز یعنی چه روزی از سیکلتان؟ اگر قبل از موعد همیشگی پریود بوده، احتمالا زود اقدام کرده اید. اگر چه احتمال خطا در آزمایش خون در چنین شرایطی تقریبا صفر است اما چون همواره استثنا وجود داشته و آزمایشگاه از خطا مبرا نیست، تا موعد همیشگی پریود خود صبر کنید، سپس در صورت تاخیر و تداوم علائمی که می گویید چند روز بعد برای انجام آزمایش خون به یک آزمایشگاه دیگر مراجعه کنید. اما اگر از موعد همیشگی پریودتان گذشته احتمال بارداری منتفی است و این علائم می تواند ناشی از استرس شما باشد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «فکر می کنم باردارم!» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...