دانشنامه فرزند

تشخیص نوع پرده بکارت بعد از ازدواج

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

آیا پرده بکارت ارتجاعی بعد از ازدواج قابل مشاهده است؟ پرده بکارت من از نوع ارتجاعی بود و بعد از ازدواج من چند دفعه که التم رو تو آینه دیدم متوجه شدم یه چیزی گردی شکل تقریبا داخل سوراخ وجود داره. و شک هم دارم که آیا این ورودی واژن هست یا پرده بکارت؟

پاسخ کارشناس:

سمیه حاجبی (کارشناس مامایی):

ارتباط جنسی همیشه روی انواع بکارت ها اثر می گذارد و با معاینه توسط پزشک قابل دیدن است. بکارت ارتجاعی گاهی با زایمان طبیعی به طور کلی پاره می شوند. بله، پرده بکارت بعد از نزدیکی هم قابل مشاهده است و ازبین نمی رود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 3.5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...