دانشنامه فرزند

ترشحات زیاد و تعداد قاعدگی کم بعد از زایمان

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 28 سالمه و سال 90 ازدواج کردم، الان 2 فرزند پسر دارم فرزند دوم سال 93 بدنیا آمده، از وقتی که من زایمان کردم فقط 3 بار پریود شدم و دیگه نشدم پسر دومم الان شیر میخوره البته خیلی کم فقط یه سینه ام شیر داره، ترشحاتم زیاده نمیدونم چیکار کنم، چند بار تست بارداری انجام دادم منفی بوده، لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ کارشناس:

نسرین صفری (کارشناس مامایی):

خانمی که شیردهی داره پریوداش نامنظم میشه و تا ٦ ماه بعد قطع شیردهی روی نظم نمیاد. در خصوص ترشحات تان باید اول معاینه شوید تا مشخص شود که عفونی هست یا نه، پس بهتر است به درمانگاه مراجعه نمایید، بدن تان ضعیف شده است به تغذیه خود توجه کافی را داشته باشید، سوپ جو، ماءالشعیر برای افزایش شیر توصیه می شود، می توانید از غذاهای کمکی و شیرخشک برای فرزندتان استفاده نمایید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مادر» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...