دانشنامه فرزند

علت درد زیر دل هنگام رابطه جنسی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 29 ساله ام دو سال و نیمه ازدواج کردم از اول ازدواجمون موقع نزدیکی درد داشتم. رفتم دکتر گفت عفونت دارم و کرم واژینال استفاده کردم و بعدش فرمودن خوب شده ولی باز موقع دخول درد دارم اولش، بعدش هم هنگام دخول زیر شکمم درد میکنه طوری که فقط درد احساس میکنم زیر شکمم نه چیز دیگه.

پاسخ کارشناس:

مهدیه سیل‌سپور (کارشناس مامایی):

سلام، کمی درد هنگام نزدیکی طبیعی است اما وقتی ادامه دار باشه و غیر قابل تحمل به احتمال زیاد نشانه عفونت و یا زخم دهانه رحم هستش بهتره معاینه بشید و حتما پاپ اسمیر انجام بدهید، تا درمان لازم انجام شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

آزمایشات

در حال بارگذاری ...