دانشنامه فرزند

عدم قاعدگی در طی دو ماه در زمان اقدام به بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 3 ساله که ازدواج کردم و هنوز باردار نشدم رفتم دکتر، دکتر گفت که شوهرت مشکل داره باید عمل بکنه عمل انجام داد الحمدالله که خوب شد بعد رفتم دکتر گفت تخمدونات ضعیفن ولی تا حالا بهم قرص تخمدان نداده نمیدونم چرا و ما بچه میخوایم. دو ماه میشه که پرویود نشدم چهار روز از پریودیم گذاشته بود آزمایش دادم منفی دراومد ولی من هنوز پریود نشدم حالت تهوع و سرگیجه هم دارم یعنی ممکنه باردار باشم یا نه؟

پاسخ کارشناس:

آرزو بحرانی (کارشناس مامایی):

یک بار دیگر آزمایش خون بارداری بدهید و در صورت منفی بودن به پزشک زنان مراجعه کنید تا دارو تجویز کنند. هم در رابطه با پریود نشدن و هم برای درمان پریود نامنظم.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بیماری» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...