دانشنامه فرزند

مقدار طبیعی بتا در هفته پنجم بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

دوره من بین 28 تا 37 روز است. این بار دو روز بعد از نزدیکی در روز 35 ام تست دادم جواب 1.2 بود، 4 روز بعد مقدار 45 شده است و جواب تست را مشکوک زده اند. سونو واژینال هم انجام شد و دکتر تشخیص ضخیم شدن دیواره رحم را داد اما گفتند ممکن است هنوز وارد رحم نشده باشد. دکتر جواب قطعی نداد و برای تشخیص نهایی منتظر جواب آزمایش مجدد 72 ساعته هستند. آیا ممکن است بارداری صورت گرفته باشد؟ اولین روز آخرین پریود 95.5.5 بوده است.

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

با توجه به آخرین پریود تان اگر باردار باشید باید الان در هفته 5 باشید به نظرم تا الان مقدار B-hcG باید بالا می رفت. از نظر بنده احتمال بارداری ضعیف است.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «فکر می کنم باردارم!» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 6 کاربر 3.3 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...