دانشنامه فرزند

ایجاد یک محیط سالم

زندگی سبز : ایجاد یک محیط سالم

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه ایجاد یک محیط سالم مرتبط بوده و در رده زندگی سبز قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

خانواده

ما در روزگاری پر استرس زندگی می کنیم. خانواده ها با فشار دشواری های زمانه، احساسی و معضلات پولی مواجه هستند اغلب خانه به مکانی تبدیل می شود که هر کسی ناکامی ها، خستگی ها یا عصبانیت خود را خالی می کند. اگر شما به عنوان پدر و مادر بدانید که می خواهید به چه چیزی دست یابید کمتر احتمال دارد که دشواری های زندگی در بلند مدت شما را از مسیر خارج کند و احتمالا موفق می شوید.

ورزش برای کودکان

ورزش باعث سلامت بدنی و روحی می شود و فعالیت بدنی اعتماد به نفس و نظم شخصی را افزایش می دهد. به علاوه بدون فعالیت منظم فرزندتان برای تمام عمر با مشکل اضافه وزن، بیماری و در نتیجه رشد کندتر مواجه خواهد بود.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «ایجاد یک محیط سالم» واقع در رده «زندگی سبز» و بخش «خانواده» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...