دانشنامه فرزند

ایجاد یک محیط سالم

زندگی سالم : ایجاد یک محیط سالم

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه ایجاد یک محیط سالم مرتبط بوده و در رده زندگی سالم قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

آلودگی هوا

آلودگی هوا، مواد معلق در هوا است که ساخته انسان یا طبیعت می باشد و می تواند به سلامت انسان ها و محیط زیست آسیب برساند. ذرات ریز ناشی از سوختن زغال سنگ، سوخت های فسیلی و چوب می تواند به ریه های ما راه پیدا کرده و در رگ های خونی پخش شوند.

خانواده

ما در روزگاری پر استرس زندگی می کنیم. خانواده ها با فشار دشواری های زمانه، احساسی و معضلات پولی مواجه هستند اغلب خانه به مکانی تبدیل می شود که هر کسی ناکامی ها، خستگی ها یا عصبانیت خود را خالی می کند. اگر شما به عنوان پدر و مادر بدانید که می خواهید به چه چیزی دست یابید کمتر احتمال دارد که دشواری های زندگی در بلند مدت شما را از مسیر خارج کند و احتمالا موفق می شوید.

ورزش برای کودکان

ورزش باعث سلامت بدنی و روحی می شود و فعالیت بدنی اعتماد به نفس و نظم شخصی را افزایش می دهد. به علاوه بدون فعالیت منظم فرزندتان برای تمام عمر با مشکل اضافه وزن، بیماری و در نتیجه رشد کندتر مواجه خواهد بود.

بهداشت

یکی از مهم ترین راه هایی که می توانید از سرماخوردگی، آنفلوآنزا و سایر بیماری ها در خانه خود پیشگیری کنید تقویت سیستم ایمنی اعضای خانواده است، برای این موضوع چند قاعده کلی وجود دارد.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «ایجاد یک محیط سالم» واقع در رده «زندگی سالم» و بخش «خانواده» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...